אודות

אודות ליאור המנעולן

ליאור המנעולן נחשב כבר למעלה מעשור כאוטוריטה בתחום המיגון בכל אזור הדרום.
ליאור המנעולן מתמחה בהתקנת דלתות פנים, דלתות מעוצבות, מכירת כל סוגי הצילינדרים והציוד ההיקפי בתחום המנעולנות והמיגון לבית.
בנוסף, ליאור המנעולן מספק שירות פריצת רכבים, פריצת כספות ופריצת דלתות.
אודות ליאור המנעולן ניתן לומר הרבה, נאמר רק כי החל את דרכו המקצועית בתחום המיגון כעוזר מנעולן . אודות לנחישותו , שאפתנותו ויכולתו הטכנית הגבוהה
למד ליאור היטב את רזי המקצוע, עבר קורסים והדרכות בקרב החברות המובילות בתחום לרבות "מולטילוק", "רב בריח", "ארפל" ו"מנעולי מרתוק".
הניסיון שהתגבש עם השנים בתוספת הדרכות ולימודים מעשירים אלו תרמו רבות להפיכתו של ליאור למנעולן עצמאי מוביל בתחומו.

ליאור המנעולן מספק ללקוחותיו מענה רחב ומגוון של שירותים מקצועיים:

פריצת דלתות, כספות ורכבים– עבור כל סוגי המנעולים בצורה נקייה, מהירה ומקצועית.
יעוץ למיגון- ניתן עבור כל צורכי הלקוח במיגון הבית והעסק.
מכירת דלתות מעוצבות- מגוון דלתות מעוצבות, איכותיות ובטוחות.
מכירת דלתות פנים- שלל דלתות פנים בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח.
צילנדרים– יעוץ, מכירה והתקנה של כל סוגי הצילנדרים המקוריים. החל מהפשוטים ועד למתקדמים ביותר. הכל בהתאמה לצרכי הלקוח.
ליאור מספק שירותים נרחבים למגזר הפרטי, העסקי והמוסדי ומאחוריו רשימה ארוכה של עשרות לקוחות מרוצים כדוגמת: בזק, אורט, בנק איגוד, מפעלי ים המלח, נמל אשדוד, רותם אמפרט, רשת אמית ועוד. הוא עובד עם מוצרים של מגוון החברות המובילות בשוק החל מחברת "מוליטילוק" שהיא החברה המובילה בעולם במתן פתרונות נעילה ועד "מנעולי מרתוק" אותם ליאור מתקין באזור הדרום.
האני מאמין של ליאור הוא שירות יסודי ללא פשרות. בזכות היכולות המקצועיות הרבות שלו הוא מצליח בצורה יעילה ומדויקת לבצע את עבודתו
על הצד הטוב ביותר.
מקצועיות וזמינות הן מילות המפתח בשירות שליאור המנעולן נותן ומעידות על טיב עבודתו ועל היכולת שלו לתת מענה לכל קריאה בצורה הטובה ביותר.
ליאור זמין ללקוחותיו גם בשעות לא שגרתיות, הכל למען הביטחון המלא שלכם במהלך כל היממה. באפשרותו להעניק לכם את מירב השירותים בצורה המדויקת ביותר.
עבודתו של מנעולן כרוכה לא פעם בחשיפה לנתונים מסווגים ולאמצעי מיגון ולכן הקפדה על סודיות ודיסקרטיות הינה כלל יסוד בעבודתו של ליאור למען ביטחונכם האישי והעסקי.

לקוחות מרוצים ממליצים

בין לקוחותינו

שינוי גודל גופנים
ניגודיות